FAQ

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

  1. Jak zacząć przygodę z trenerem personalnym?

   Wystarczy, że zapiszesz się na profesjonalną konsultację z trenerem personalnym. Skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Możesz też zadzwonić do mnie w dogodnym dla siebie terminie. Umów się na konsultację

  2. Jak wygląda konsultacja z trenerem personalnym?

   Podczas pierwszego spotkania:

   • Wspólnie ustalimy cele Twojego treningu personalnego.
   • Porozmawiamy o twoim stanie zdrowia, przebytych kontuzjach itp.
   • Ocenimy Twoją ogólną sprawność fizyczną podczas testów sprawnościowych oraz dowiesz się, czy występują ograniczenia zakresu ruchu w stawach.
   • Dowiesz się, czym jest teoria jednego stawu i dlaczego jest taka ważna.
   • Wyjaśnię, czym jest siła obrotowa i jak ją wytwarzać.
   • Nauczę Cię jak ustawić kręgosłup w neutralnej napiętej pozycji.
  3. Czy kupując konsultację trenerską, muszę płacić za wejście na siłownię? 

   Do wejścia do klubu niezbędne jest posiadanie ważnego karnetu Zdrofit/ karty Multisport lub wykupienie jednorazowego wejścia na siłownię. Koniecznie musimy się wyposażyć w kłódkę o średnicy trzpienia 7 lub 8 mm (klasyczna kłódka dostępna w Carrefour), która jest niezbędna do zamknięcia szafki w szatni. Cena konsultacji/treningu nie obejmuje wejściówki do klubu!

  4. Czy powinienem się przygotować do konsultacji/treningu z trenerem personalnym?

   Nie jest Ci potrzebne żadne specjalne przygotowanie. Nie musisz również posiadać specjalistycznej wiedzy treningowej czy dietetycznej. Zależy mi na tym, abyś podczas naszych spotkań czuł się komfortowo, ucząc się przy tym jak pracuje ludzkie ciało.

  5. Dlaczego trening personalny zamiast treningu grupowego, crossfitu itp.?

   Przede wszystkim zajęcia 1 na 1 charakteryzują się indywidualnym doborem planu treningowego pod Twoje potrzeby. W czasie treningu grupowego przy wysokiej intensywności nie trudno o kontuzję a trener nie jest w stanie nauczyć Cię prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń.

  6. Ćwiczę już wiele lat, czy warto skorzystać z usług trenera osobistego?

   Moim zdaniem realną miarą efektywności treningu są regularne postępy. Jeżeli od jakiegoś czasu nie widzisz żadnych zmian pomimo ciężkich treningów, to na pewno warto się nad tym zastanowić. Profesjonalny trener to osoba, która zaplanuje ścieżkę twojego rozwoju fizycznego oraz pomoże w konsekwentnym jej realizowaniu.

  7. Jak wygląda współpraca dietetyczna?

   • Proszę Cię o uzupełnienie kwestionariusza wywiadu żywieniowego w formie on-line. Pełen komfort – możesz wypełnić go w dowolnym miejscu i czasie.
   • Na podstawie przesłanych informacji przygotowuję dla Ciebie jadłospis 7-dniowy lub inny dopasowany do powtarzalnego okresu. Czas realizacji to maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania wszystkich danych.
   • Przesyłam Ci jadłospis, plan suplementacji oraz inne przydatne wskazówki.
   • Przechodzimy do realizacji powyższych elementów. Tygodniowy jadłospis powtarzany jest przez Ciebie 4-krotnie, czyli przez jeden okres współpracy. Nie powinno być to zmartwieniem, gdyż najpewniej będziesz odliczać dni do powtórzenia kolejnego dania. Oczywiście jadłospis nie jest sztywny – pokażę Ci jak dokonywać modyfikacji, które urozmaicą menu.
   • Pozostajemy w stałym kontakcie – odpowiem na każde Twoje pytanie.
   • Weryfikujemy rezultaty i obieramy plan na kolejny okres.
  8. Jak wygląda przedłużenie współpracy dietetycznej?

   Wszystko zależy od Twojego celu – najczęściej modyfikujemy jadłospis, wprowadzając nowe dania, aby sprostać Twoim nowym potrzebom żywieniowym. Celem współpracy jest edukacja w kierunku prawidłowego sposobu żywienia i suplementacji. Wypracowane nawyki żywieniowe zostaną z Tobą na lata, co gwarantuje utrzymanie osiągniętego efektu bez trzymania się „planu”. Współpracując czy nie – będę wspierał Cię tak długo jak potrzebujesz.

  9. Ile kosztuje trener personalny – Warszawa?

Regulamin | Polityka prywatności