O nas

Konrad Kalinowski

Nazywam się Konrad Kalinowski. Jestem absolwentem AWF, trenerem II klasy w kulturystyce i trenerem personalnym z 6 letnim doświadczeniem. Misją mojej działalności jest rozwój i inspiracja- wiedza i trening drogą do sukcesu. Jestem wykładowcą w Akademii Trenerów Personalnych Health Factory. Nadrzędnym celem podczas treningów personalnych jest według mnie indywidualne podejście do potrzeb i celów każdego klienta. W pracy trenera personalnego bardzo cenię kontakt z ludźmi, jestem otwarty i lubię poznawać nowe osoby. Uważam, że dobre relacje i wzajemny szacunek są kluczem do efektywnej współpracy.  Umów się na konsultację

Michał Woszczek

Michał Woszczek, dietetyk i autor strony Dietetyka na luzie. Ukończyłem studia I i II stopnia na AWF w Poznaniu oraz SGGW.

Profesjonalizm – przyjmijmy hipotetyczną sytuację: masz problem ze zdrowiem. Wybierzesz się do lekarza czy lokalnego znachora? Posiadam odpowiednie kwalifikacje do rozwiązania Twoich problemów, bez utraty zdrowia czy zbędnych wyrzeczeń.

Gwarancja satysfakcji – jeśli wybrane danie nie podejdzie Twoim kubkom smakowym, to szybko znajdę inne rozwiązanie w planie. Podobnie będziemy modyfikować założenia Twojej diety – tak, aby osiągnąć oczekiwany rezultat!

Grzegorz Workowski

Grzegorz Workowski, student fizjoterapii. W pracy z klientem skupiam się na zdrowym i bezpiecznym prowadzeniu. Poparta badaniami wiedza z zakresu anatomii, biomechaniki i fizjologii pozwala mi bezpiecznie pokonywać dolegliwości bólowe i kolejne bariery narzucane przez nasze ciała. Specjalizacje:

  • Trening medyczny,
  • Diagnostyka funkcjonalna,
  • Diagnostyka nerwowo-mięśniowa,
  • Taping sportowy i rehabilitacyjny,
  • Trening mentalny i oddechowy.
Regulamin | Polityka prywatności