Trener personalny Warszawa Mokotów

Treningi personalne zyskują na coraz większej popularności. Zainteresowanie zdrowym stylem życia sprawia, że wybór trenera personalnego, szczególnie dla osób początkujących, daje gwarancję doboru odpowiednich ćwiczeń i prawidłowego ich wykonywania, pomoże także w odnalezieniu się na siłowni. Trener personalny to osoba, która dodaje motywacji, pilnuje prawidłowego i regularnego planu treningowego oraz monitoruje postępy. Doradza podopiecznym, jaką dietę wybrać i jak dopasować ją do ćwiczeń. Trening personalny to trening sam na sam z trenerem, dzięki czemu może on w 100% skupić się na swoich podopiecznych, pokazać prawidłowe wykonywanie ćwiczeń, wyeliminować błędy oraz pilnować odpowiedniej techniki. 

Szukasz profesjonalisty, który pomoże Ci w drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ofertę Warsaw Trainer –  trenera personalnego Warszawa Mokotów.

Warsaw Trainer – Trener personalny Warszawa Mokotów

Nazywam się Konrad Kalinowski i jestem tu, aby pomóc Ci spełnić marzenie o zdrowym ciele i pięknej sylwetce. Jestem trenerem personalnym z 6-letnim doświadczeniem, ukończyłem AWF i dodatkowo jestem trenerem II klasy w kulturystyce. Wykładam także w Akademii Trenerów Personalnych Health Factory. Moją misją jest rozwój i inspiracja. Uważam, że wiedza i odpowiednio dobrany trening jest gwarancją sukcesu. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, skupiając się na jego potrzebach i celach. Cenię kontakt z podopiecznymi, jestem otwarty i lubię poznawać nowe osoby. Skupiam się dobrych relacjach i wzajemnym szacunku, które są kluczem do efektywnej współpracy.

W czym mogę Ci pomóc?

Dzięki przeprowadzeniu wnikliwej analizy aparatu ruchu i składu ciała oraz ocenie ogólnej sprawności fizycznej, mogę pomóc Ci w doborze optymalnego i dopasowanego do Twoich potrzeb treningu. Pomogę Ci dobrać odpowiednie ćwiczenia (również terapeutyczne), uregulować masę ciała, wymodelować i kształtować sylwetkę, zmniejszyć dolegliwości bólowe. Oprócz tego, wspólnie możemy zwiększyć zakres ruchu i przeciwdziałać negatywnym skutkom pracy siedzącej, jeśli taką wykonujesz. Pomogę Ci przy prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń, pokażę odpowiednią technikę, aby zniwelować uboczne skutki niepoprawnie wykonanego treningu. Posiadam wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia, suplementacji oraz dietetyki, doskonale znam się na podstawach anatomii i biomechaniki człowieka, samoleczenia i urazów w sporcie profesjonalnym, jak i codziennej aktywności. 

Trener personalny Warszawa Mokotów – lokalizacja 

Znajdziesz mnie w czterech lokalizacjach na warszawskim Mokotowie: 

Trener personalny mokotów

Jak zacząć?

Każdą współpracę rozpoczynam od konsultacji. Na początku wspólnie określimy Twoje cele i potrzeby (czy chcesz schudnąć, poprawić sylwetkę, zbudować masę mięśniową itp.) Porozmawiamy o stanie Twojego zdrowia, przebytych chorobach czy kontuzjach. Przeprowadzę analizę składu ciała oraz aparatu ruchu, określę także Twoją ogólną sprawność fizyczną. Na podstawie zdobytych informacji przygotuję dla Ciebie odpowiedni i efektywny plan treningowy.

Umów się na konsultację

Zajrzy też do mojego słownika ćwiczeń i pojęć treningowych po dawkę wiedzy na dobry początek. 

Co zyskasz dzięki współpracy z trenerem personalnym Warszawa Mokotów?

Dzięki współpracy ze mną, otrzymasz indywidualnie dopasowany trening personalny, który pozwoli Ci: 

Trener Personalny Mokotów

Ile to kosztuje?

Koszt profesjonalnej konsultacji trenerskiej to 29 zł. Następnie, w zależności od własnych preferencji, możesz zdecydować się na:

Zobacz także: Ile Kosztuje Trener Personalny W Warszawie, Cena Trenera Personalnego W Warszawie

Wybierz profesjonalną opiekę trenera dopasowaną do Twoich celów. 

Umów się na konsultację
Regulamin | Polityka prywatności